تولید علوفه مکانیزه برای گاو و گوسفند
هر واحد تولیدی 1000 کیلوگرم در روز !!! (به صورت پیش فرض)، با استفاده از 960 لیتر آب و زمینی به مساحت 50 متر مربع در اتاق و یا سوله های بلا استفاده، مجهز به سامانه های اتوماتیک قابل برنامه ریزی نور، دما ، تهویه و آبیاری می تواند علوفه ای تازه، ارگانیک، ارزان و بسیار مقوی برای پرورش 250 رأس گوسفند، 70 رأس گاو، 80 رأس اسب را درتمام روز های سال تولید کند.

علوفه هیدروپونیک شامل ریشه دانه و سبزینه گیاه می باشد که هم نیاز کنستانتره ای و هم نیاز علوفه ای دام را تامیین می کند و در کشور های پیشرفته دنیا حدود 70 سال است که تامین کننده نیاز دام ها می باشد.

نکته بسیار مهم در ارزان قیمت بودن این علوفه می باشد یعنی هر کیلوگرم حداکثر 400 تومان !!! که در مقایسه قیمت دیگر اقلام مورد مصرف دام بسیار رقم ناچیزی است این در حالی است که ارزش غدایی این نوع علوفه 3 برابر یونجه می باشد و به واسطه هزینه پایین تولید علوفه هزینه تولید دام به میزان 66 درصد کاهش پیدا می کند یعنی به طور مثال در دام سبک هزینه تولید 30 کیلوگرم گوشت در 100 روز از 380 هزار تومان به 150هزار تومان کاهش پیدا می کند.

پیشنهاد: سرمایه گذاری پایدار، راه اندازی پرواربندی دام سبک(گوسفند) با استفاده از علوفه هیدروپونیک که به دلیل کاهش فرآوان در هزینه خوراک دام راهکار مطمئن برای سود آوری هر چه بیشتر می باشد.


نوع: فروشی
قیمت: توافقی
تلفن :****** 0913 نمایش کامل
آدرس :کرمان-کرمان-